hilal organizasyon
Anasayfa İslami Düğün Semazen Grubu İlahi Grubu Mehter Takımı İletişim
mehter
Anasayfa
Hakkımızda
Düğün Organizasyonu
Sünnet Düğünü
Nişan Organizasyonu
Kına Organizasyonu
Açılış Organizasyonu
İlahi Sanatçıları
Semazen Grubu
Palyaço & Animasyon
Tasavvuf Grubu
Konser & Konferans
Ses & Işık Tesisatı
Masa Sandalye Süsleme
Mehter Takımı
Fotoğraf Video Çekimi
Sünnet Tahtı & Yeniçeriler
Animasyon Yiyecekleri
Ramazan Etkinlikleri
Bayan İlahi Grubu
Bebek Mevlüdü
Balon Süsleme
Gelin Masası Kiralama
Gelin Yolu Kiralama
Kına Tahtı Kiralama
Hizmetlerimiz
Videolar
Resim Galerisi
Referanslar
İletişim
mehter

ankara mehteran

Osmanlı Mehter Takımı

Ankara Mehter Takımı Gösterisi

ankara mehter marşları

Ankara Mehter Takımı Fiyatları Ne Kadar?

Ankara Mehter Takımı İle Düğün Cemiyetlerinde, Gelin Damadın Salona Girişinde Gelin Ve Damada Eşlik Ederek mehter marşlarını çalıyoruz. Ayrıca Sünnet Düğünlerinde Sünnet Tahtı Ve Yeniçerilerle Sünnet Çocuğunu Taşınırken Yine Mehter Takımımızla Sünnet Çocuğuna Eşlik Ederek marşları çalarak salona muhteşem giriş yapıyoruz.

Mehteran Çok Eskilerden Günümüze Gelen Tarihi Bir Sestir. Mehteran Türklüğün Coşkulu Bir Sesidir. Kalpler Mehteran İle Kendiliğinden Geçer.

Ankara Mehter Takımı Kiralama Ücretleri Ve Mehteran Takımı Kiralama Fiyatları İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48

ankara mehter ekibi kiralama

Ankara Mehter Takımı Özel Günlerinizde Sizlerle.

Ankara Ve İlçelerinde Gerçekleşen Ramazan etkinlikleri, düğün davet organizasyonları ve sünnet düğün organizasyonlarında gelene misafirlere muhteşem mehteran konserleri sunmaktayız. iddia ediyoruz. mehter takımı göstelerimizi çok beğeneceksiniz. mehter takımı kişi sayısı minimum 8 kişi, maksimum 50 kişiye kadar olmaktadır.

ankara mehteran grubu

Ankara Mehteran Takımı Kiralama İle Tüm Yurtta Hizmetinizdeyiz.

Güzel ülkemizin başkenti olan Ankara ilimizin sakinleri son derece yüksek milli duygu ve düşüncelere sahiptir. İnsanlarımız bu his ve düşüncelerini her platformda dile getirmek için değişik gösteri ve programlar tertip etmektedir. Firma olarak bu programlarda Ankara Mehteran Takımı Kiralama faaliyetlerini yürütmekte ve sizlere keyifli anlar yaşatmaktayız. 

Savaşlarda askerimizin cesaretini arttırıp aynı zamanda düşmana korku salan mehter takımımız bilindiği üzere dünyanın en eski ordu bandosu unvanına sahiptir. Düşman orduları savaş başlar başlamaz sırf mehteran takımını susturabilmek için ilk önce onlara saldırı yaparlardı.

Ankara Mehteran Takımı İle Sünnet Düğün Organizasyonlarında Yer Alıyoruz.

Mehter takımımız gece karanlığında bile nöbetçilerin uyumaması için sürekli marş çalarlardı. İşte atalarımızdan bize yadigâr kalan mehter takımı, günümüzde de yaşatılmaya çalışılmaktadır. Firmamız siz değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda Ankara Mehteran Takımı Kiralama organizasyonları yapmaktadır.

mehter marşlarımız hilal organizasyon iletişim dini düğün referanslar islami düğün videolar islami düğün
Anasayfa | Mehter Takımı | Mehter Bölüğü | Mehter Kiralama | Ankara Mehter Ekibi | Mehter Takımı Fiyatları | Mehteran Bölüğü Gösterisi | Mehter Takımı Kiralama | İletişim © Copyright 2000 - 2018 Hilal Organizasyon Tüm Hakkı Saklıdır.