hilal organizasyon
Anasayfa İslami Düğün Semazen Grubu İlahi Grubu Mehter Takımı İletişim
mehter ekibi servisi
Anasayfa
Hakkımızda
Düğün Organizasyonu
Sünnet Düğünü
Nişan Organizasyonu
Kına Organizasyonu
Açılış Organizasyonu
İlahi Sanatçıları
Semazen Grubu
Palyaço & Animasyon
Tasavvuf Grubu
Konser & Konferans
Ses & Işık Tesisatı
Masa Sandalye Süsleme
Mehter Takımı
Fotoğraf Video Çekimi
Sünnet Tahtı & Yeniçeriler
Animasyon Yiyecekleri
Ramazan Etkinlikleri
Bayan İlahi Grubu
Bebek Mevlüdü
Balon Süsleme
Gelin Masası Kiralama
Gelin Yolu Kiralama
Kına Tahtı Kiralama
Hizmetlerimiz
Videolar
Resim Galerisi
Referanslar
İletişim
mehter

düğünde mehter takımı

Edirne Mehter Takımı Ücretleri

edirne mehter grubu kirala

Edirne Mehter Takımı Kiralama Servisi

Edirne Mehter Takımı Hizmetleri İle Tüm Marmara Bölgesinde Sizler İçin Sahne Alıyoruz. Düğün Davet Organizasyonunda Salon Girişlerinde Gelen Davetli Misafirleri Mehter Marşları Çalarak karşılıyoruz. Sünnet Düğün Organizasyonlarında sünnet koltuğu üzerinde sünnet Olan çocuğu yeniçeri askerlerimiz taşırken, mehteran takımı marşlar çalarak salona Görkemli bir giriş yapıyoruz. Sonrasında Sahnede yerimizi Alıp Programa Devam Ederiz.

Edirne Mehter Takımı Ücreti Ve Kiralık Mehter Takımı Servisi İçin Bizi Arayın.
0532 692 98 48

edirne mehter takımı ile dükkan açılışı

Edirne Mehter Ekibi Kiralama Ücreti

Edirne'de Gerçekleşen Düğün Cemiyeti Organizasyonu, Sünnet Düğün Organizasyonu, Mağaza, İşyeri Açılış Organizasyonu, Ramazan Ayı Etkinlikleri Ve Askere Karşılama Ve Uğurlama Programlarında Mehteran Takımı İle Muhteşem Programlar Yapıyoruz. İddia Ediyoruz. Mehter Takımındaki Müzisyenlerin hepsi Deneyimli Ve Tecrübelidir. Mehteranlı düğünler ve sünnet düğünleri için bizden destek alın.

edirne mehteran takımları

Edirne Mehter Takımı İle Nerelere Geliyoruz?

Mehteran Takımı dünya askeri tarihinin ilk bandosudur. Tarihi kayıtlara göre Türkler milattan önceki zamanlardan başlayarak orduda müzik enstrümanları çaldırırlardı. Türklerin diğer dünya topluluklarından gerek mana ve önem gerekse de musiki yönünden tamamen farklı özelliklere sahip bir müzik ekipleri bulunmaktadır. Bu ekibe "Mehteran Takımı" yaptığı müziğe de "Mehter Müziği" denirdi.

Edirne Mehter Takımının Ayrıcalıklarını Sizde Yaşayın.

Cihan imparatorluğu olan Osmanlı İmparatorluğu’nun ikinci başkenti Edirne, başkent olduğu dönemden bugüne kadar Şanlı Osmanlı İmparatorluğunun tüm mirasına sahip çıkmıştır. Gerek imparatorluktan kalan eserlere gösterilen özen, gerekse kültürüne olan bağlılık bunun en büyük ispatıdır. Serhat şehri Edirne Osmanlı mirası olan mehtere de sahip çıkmıştır.

Edirne Mehter Takımı bu mirasın verdiği sorumlulukla Edirne ve tüm yurttaki illerde yapılan her türlü organizasyonda yer alarak kalitesini ispat etmiş, kendini kanıtlamış bir mehter takımıdır.

mehter islami düğün islami düğün videolar dini düğün referanslar hilal organizasyon iletişim
Anasayfa | Mehter Bölüğü | Mehter Kiralama | Edirne Mehter Ekibi | Mehteran Takımı | Mehteran | Mehter Takımı Fiyatları | Mehteran Bölüğü | Mehter Gösterisi | İletişim
© Copyright 2000 - 2018 Hilal Organizasyon Tüm Hakkı Saklıdır.