hilal organizasyon
Anasayfa İslami Düğün Semazen Grubu İlahi Grubu Mehter Takımı İletişim
mehter
Anasayfa
Hakkımızda
Düğün Organizasyonu
Sünnet Düğünü
Nişan Organizasyonu
Kına Organizasyonu
Açılış Organizasyonu
İlahi Sanatçıları
Semazen Grubu
Palyaço & Animasyon
Tasavvuf Grubu
Konser & Konferans
Ses & Işık Tesisatı
Masa Sandalye Süsleme
Mehter Takımı
Fotoğraf Video Çekimi
Sünnet Tahtı & Yeniçeriler
Animasyon Yiyecekleri
Ramazan Etkinlikleri
Bayan İlahi Grubu
Bebek Mevlüdü
Balon Süsleme
Gelin Masası Kiralama
Gelin Yolu Kiralama
Kına Tahtı Kiralama
Hizmetlerimiz
Videolar
Resim Galerisi
Referanslar
İletişim
mehter

mehter takımı ücreti düğün

Osmanlı Mehter Takımı

Sivas Mehter Takımı Kiralama

mehter takımı sivas

Sivas Mehter Takımı Gösterileri Tüm İlçelerde Devam Ediyor.

Sivas Mehter Takımı Kiralama - İlk defa Orhun Kitabeleri ile 8. yüzyılda serüvenine başlayan Mehteran Osmanlı döneminde zirveye çıkmıştır. Bu bakımdan ele alındığında mehteran dünyanın en eski bandolarının başında gelir. Cenk meydanlarında askerimizin arkasındaki manevi güç olmuştur. Güçlü nağmeler çok uzaklardan düşman askerine korku salmış moralini alt üst etmeye yetmiştir.

Bir anlamda dosta güven, düşmana ise korku salmıştır. Günümüzde batıdan devşirme dans müzikleri ile coşmaya çalışan ve yozlaşan gençlerimize bizden nağmeleri dinletmenin Türk olmakla gurur duymalarının vakti gelmedi mi hala. Has dur, Ya Allah emriyle başlayarak Ceddin Baba dizeleriyle geçmişimizi bugüne taşımanın vaktidir artık.

Neden Sivas Mehter Takımını Tercih Etmeliyiz.

Mehter ruhu başkadır. Çok yorucu bir çalışmayı gerektirir. Yıllar önce söylenmiş dizeleri bu gün aynı ruhla söylemek ve dinleyenlerin içine işlemesini sağlamak en zor olanıdır. Sivas Mehter Takımı profesyonel kadrosu ile gerçek Mehteranı sizlerle tanıştırmak için çağrınızı bekliyor.

Neden oğlunuzun sünnetinde bir değişiklik yapıp konu, komşu ve akrabalarınıza Sivas Mehter Takımı tarafından sunulan gösteriyi armağan etmiyorsunuz. Kızınızın düğününde oyun havalarının yanında bir de Mehteran coşkusunu esirgiyorsunuz çevrenizden.

sivas mehteran takımı ücreti

Sivas Mehter Takımı Kiralama Fiyatlarımızı öğrenin.

Sadece sünnet ve düğünlerinizde değil tüm organizasyonlarınızda size bir telefon kadar yakınız. Yıllardır yaptığı organizasyonlar ile Sivas ve çevresinde kendini kabul ettiren firmamız Sivas Mehter Takımı konseptinde sizler için hazırlamış olduğu muhteşem gösteriyi sizlere sunmaktan onur duyar.

Tamamen profesyonel bir kadrodan oluşturulmuş mehteranımız izleyicisinden daima övgü almayı başarmış özel bir mehterandır. Yapacağınız organizasyonun şekli ve sizin talepleriniz doğrultusunda mehteranın büyüklüğü belirlenebilmektedir. Yaz aylarının gelmesi ile beraber düğün, konser, sünnet gibi organizasyonlar arttığından Mehter Takımımıza olan talep de artmaktadır.

firmamızı arayarak organizasyonunuzda Sivas Mehter Takımı da yer almasını sağlamak için randevunuzu alınız. 0532 692 98 48

mehter islami düğün islami düğün videolar dini düğün referanslar hilal organizasyon iletişim
Anasayfa | Sivas Mehter Takımı | Mehter Kiralama | Sivas Mehter Ekibi | Mehteran Takımı | Mehter Takımı Fiyatları | Mehteran Bölüğü | Mehter Gösterisi | İletişim
© Copyright 2000 - 2018 Hilal Organizasyon Tüm Hakkı Saklıdır.